Päis

Tööpakkumine

TAISTO LIINID

pakub tööd

BUSSIJUHILE (puhkuste asendaja)

Tallinnas

 

Töö kirjeldus:

Puhkuste asendaja roll on asendada vaba graafiku alusel vastavalt oma võimalustele puhkusel või töövõimetuslehel olevaid bussijuhte. Tööd on pakkuda teenindama Taisto Liinide üle Eestilisi kaugbussiliine algusega Tallinnast. Liinid algavad ja lõpevad vastavalt Tallinnas, ööbimisi mujal ei ole. Töö on sobilik näiteks nooruslikule ja hea tervisega pensionärile (pensionieelikule) või mõne teise töö kõrvalt (näiteks taksojuht, autojuht, vms). Minimaalne vahetuse pikkus oleks üks tööpäev, vahetused on muidu 3-5 päeva pikkused. Liinide teenindamine toimub suurte 50-kohaliste Temsa Safari liinibussidega.

 

Ootused kandidaadile:
- vähemalt 2-aastane eelnev järjestikune töökogemus kaugliini bussijuhina, tellimusvedude bussijuhina või autoveol;
- kehtiv reisijateveo täienduskoolitus, autojuhi kaart digimeerikuga sõitmiseks ning bussijuhi tervisetõend;
- hea suhtlemisoskus, olemuselt aktiivne, soliidne välimus ja hea tervis;
- eesti keel hea nagu esimene keel ja vene keel suhtlustasandil;
- korrektne ja aus;
- pead tähtsaks head teenindust;
 
Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet ja toetavat meeskonda, korralikke busse ja vormiriietust. Puhkuste asenduse töösuhteks sõlmime käsunduslepingu, vaatamata töösuhte formaadile tagame ka 35 tasustatud puhkusepäeva aastas. Senise praktika põhjal oleks aktiivset tööd täistöökoha mõistes umbes 8 kuu jagu aastas, mis aga jaguneks kalendriaasta peale laiali.
Tallinna bussid pargivad Harjumaal, Rae vallas, Soodevahe külas, Lennuradari tee 7, kus on soovi korral bussijuhile ka tasuta ööbimisvõimalus.
Töötasu koosneb tavaliselt tunnitasust ja piletimüügil põhinevast tulemustasust, aga soovi korral on võimalik kokku leppida ka konkreetne päevatasu.
  
Huvi korral astu läbi masina Masina 22, Tallinn või helista 56153797. Kuulutus ei aegu, seega võta julgelt ühendust!

idkaart2

perepilet3

1882

wifi